SPA ERDVĖS

SPA Rytai

Garinė pirtis | Sūkurinė vonia | Hamamas

Garinė pirtis - tai be galo maloni šilumos ir garo terapija. Oro drėgnumas beveik 100 %, o temperatūra apie 40-50 ºC. Pirtyje tvyro lengvas rūkas, joje labai lengva kvėpuoti. Garinė pirtis atpalaiduoja kūno raumenis, mažina stresą, gerina kraujo cirkuliaciją, šalina toksinus.

Hidroterapija – puikus būdas atsikratyti streso ir atsipalaiduoti. Dažnai manoma, kad sūkurinės vonia tėra maloni pramoga. Tačiau tai yra ir sveikatos šaltinis.  Vandens srovės stimuliuoja kraujotaką, ramina ir gilina kvėpavimą. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo odos ląstelės atsinaujina greičiau, ji tampa elastingesnė.

Vertikalus hidromasažinis dušas SPA Rytai erdvėje puikiai atpalaiduoja ir atlieka pasirinkto srovės stiprumo masažą.

SPA Rytai erdvėje yra taip pat ir Hamamo procedūroms skirtas kabinetas (procedūra turi būti užsakoma iš anksto).  Atsipalaidavimas ant šilto marmurinio gulto, kūno šveitimas ir masažas kvapnių muilo putų debesyje - tai dar vienas puikus  nerūpestingų atostogų akcentas.

paslauga mokama

SPA Vakarai

Sauna | Hidromasažinė vonia | Masažiniai dušai

Saunos karštis atpalaiduoja kūno raumenis, mažina stresą, gerina kraujo cirkuliaciją, skatina endorfino išsiskyrimą. Veikiama karščio, valosi oda, iš organizmo pasišalina toksinai. Lankymasis saunoje teigiamai veikia nuotaiką, padeda stiprinti imunitetą. Malonus laikas pirtyje turi įtakos ir ramiam giliam miegui. Oro temperatūra saunoje 90ºC.

Hidroterapija – puikus būdas atsikratyti streso ir atsipalaiduoti. Povandeninio hidromasažo nauda neabejotina: raminantis poveikis nervų sistemai, sumažėjęs dirglumas, suaktyvinta kraujotaka ir medžiagų apykaita, pagerintas odos elastingumas, stangrumas.

Horizontalūs hidromasažiniai dušai puikiai tinka sėdimą darbą dirbantiems ir nugaros nuovargį dažnai jaučiantiems žmonėms. SPA Vakarai lankytojai gali mėgautis pečių juostos, nugaros bei kojų hidromasažu.

paslauga mokama

SPA procedūros

Profesionaliai atliekamos procedūros, naudojant inovatyvią prancūzišką kosmetiką GEMOLOGY su tauriųjų mineralų komponentais.

SPA ETIKETAS

SPA etiketas

Aktyvus laisvalaikis

Viešint „Amsterdam Plaza“ viešbutyje, galima ir toliau
įprastai aktyviai leisti laiką bei sportuoti. Bet
kuriuo dienos metu kviečiame nemokamai naudotis
viešbučio sporto sale, kurioje – kardio treniruokliai,
laisvi svoriai, jogos kilimėliai, kitos sporto priemonės.

Viešbučio dviračių nuoma - puiki galimybė pažinti
Palangą ir jos apylinkes, minant dviračio pedalus ir
leidžiant laiką tyrame ore!