Karališkieji apartamentai

Itin erdvus - 80 kv. m. ploto - lofto tipo numeris per 2 aukštus su dviem miegamaisiais su plačiomis dvigulėmis lovomis. Antrajame numerio aukšte - privati sauna ir hidromasažinė vonia.  Poilsiui skirtoje numerio erdvėje rasite išskleidžiamą sofą-lovą, kavos staliuką bei fotelius, plačiaekranį TV ir mini virtuvėlės zoną su valgomojo baldais. Yra balkonas.

Prabangūs šeimos apartamentai

Tiems, kurie vertina erdvę ir išskirtinę prabangą „Amsterdam Plaza“ siūlo 83 kv. m  ploto šeimos apartamentus. Apartamentuose du miegamieji su plačiomis dvigulėmis lovomis, erdvi svetainė su sofa-lova, foteliais ir valgomojo baldais, yra balkonas. Numeryje taip pat yra pilnai įrengta virtuvė su visa reikalinga buitine technika. 

Prabangūs apartamentai

Vertinantiems erdvę, "Amsterdam Plaza" siūlo 66 kv. m ploto prabangius apartamentus. Tai lofto tipo numeris per 2 aukštus, su dviem miegamaisiais su plačiomis dvigulėmis lovomis. Poilsiui skirtoje apartamentų erdvėje rasite išskleidžiamą sofą-lovą, kavos staliuką bei fotelius, plačiaekranį TV ir mini virtuvėlės zoną su valgomojo baldais. Yra balkonas.

Mažieji apartamentai

50 kv. m ploto mažųjų apartamentų numeryje yra miegamasis su plačia dvigule lova ir erdvi svetainė su sofa-lova, foteliais ir kavos staliuku. Mini virtuvėlės zona su valgomojo baldais,  balkonas - tai dar keli patogumai nerūpestingam poilsiui.

Superior klasės numeris

Erdviame 40 kv. m ploto Superior klasės numeryje yra plati dvigulė lova, svetainė su sofa-lova (išskyrus 2 numerius su vonia),  virtuvėlės zona su valgomojo baldais, balkonas. 

Standartinis numeris

35 kv. m ploto standartinio tipo kambariai su plačia dvigule lova puikiai tinka atsipalaidavimui dviese arba vienam keliautojui, norinčiam mėgautis didesne erdve. Numeryje yra ir foteliai bei valgomojo baldai,  mini virtuvėlės zona.